25 Mayıs 2016 Çarşamba

Physicians Formula Super BB Instready Stick Allık Blush Trio


Merhabalar,

Bugünlerde yazı yazasım çok var sanırım havaların düzelmesi ile tekrar eski enerjimi toplarmış bulunmaktayım. Artık sizlere daha detaylı yazılar ve ürünlerin en iyi resimlerini çekerek anlatımını yapacağım. Eskiden olduğu gibi haftada en az dört yazı ile sizlerle birlikte olacağım.

Hazır yaz geliyorken biraz hayatımızı kolaylaştırmak adına Physicians Formula markasının içerisinde allık,kontör ve aydınlatıcısı bulunun stick formada ki BB ürününden bahsetmek istiyorum. Ürünün sürülüşü ve kullanım açısından gerçekten çok rahat olduğunu söyleyebilirim. Pigment açısından da sorunu yok sadece benim aklıma takılan olay şu :)

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi aydınlatıcı'dan sonra allık olması gerekirken kontör işlevini gören kahve renginin olmasını hala çözmüş değilim. Çünkü benim kullanış sıram önce aydınlatıcı altına allık ve sonrasında kontör işlemi gören renk eminim ki herkes de benim gibi kullanıyordur. Ona da şöyle bir çözüm buldum yumuşak yapıda olduğu için fırça yardımını kullanıyorum. yani aslında stick ve pratikliğin biraz dışına çıkmış oluyor. Benim düşüncelerim bunlar tercihi size bırakıyorum.

Sevgiler,
Ebru


Colgate Optik Beyaz (Watsons Note Cosmetics Ruj)

23 Mayıs 2016 Pazartesi

Tekli Farlarım&Minik Hediye Çekilişim

Merhabalar,Youtube kanalımda harika bir çekiliş var :) Sizleri bekliyorum.Sevgiler,

Ebru10 Mayıs 2016 Salı

Büyük İndirim Minik Alışveriş

Merhabalar,

Yeni Youtube videom yayında en son anneler gününde minik bir alışveriş yaptım. İstediğim ürünleri ne yazık ki bulamadım ama ihtiyacım olanları aldım. Böyle indirimlerde ne yazık ki çalıştığım için gün sonunda hiç bir şey kalmıyor. O yüzden birazcık üzgün olabilirim ayrıca mağazalar inanılmaz kalabalık olduğu içinde ürünleri denemek imkansız hale geliyor. 

İyi Seyirler ;)

Sevgiler,
Ebru