29 Nisan 2016 Cuma

Too Faced Chocolate Bon Bons

26 Nisan 2016 Salı

Nyx Ürünleri İle Bahar Makyajı

Merhabalar,

Uzun bir zaman oldu çünkü işlerim çok yoğun eskiden haftada en az üç yazı yazarken şimdi o kadar zorlanıyorum ki resim çekmem gerekiyor detaylı içeriği yazmadan da sizlerle bir şey paylaşmak istemiyorum. En son youtube için bahar makyajı hazırladım ve onu sizlerle paylaşmak istiyorum.


7 Nisan 2016 Perşembe

Remington i-LIGHT Essential IPL Epilasyon Cihazı

İpana Luxe Perfection Beyazlatıcı Diş Macunu yorumlarım

Doğru makyaj, dolgun kirpikler, bakımlı bir cilt, hacimli saçlar… En önemlisi de beyaz dişlerle sağlıklı, güzel bir gülümseme! Bu yüzden diş bakımına ve beyaz olmasına oldukça özen gösteriyorum. Sürekli yeni ürünleri deneyimlemeyi de seviyorum. Burada raflarda gözüme çarpan ve Amerika’nın en büyük diş macunu markası olan Crest aslında Procter and Gamble’ın Türkiye’de sunduğu İpana markasıyla tamamen aynı içeriklere sahipmiş. Dünyada ilk defa beyazlatıcı bantları üreten bir marka olduğu için 3 boyutlu Beyazlık ailesi oldukça ilgimi çekti. Son zamanlarda market alışverişine gittiğim her mağazada ve televizyonlarda sıklıkla İpana’nın yeni ürünü olan Perfection’a denk gelince ve özellikle 3 günde %100’e kadar lekesiz iddasını duyunca denemek istedim ve hemen aldım.
İpana’nın en hızlı ve en güçlü beyazlatıcı diş macunu ünvanına sahip bu diş macunu ile deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Diş hekimimin de daha beyaz bir diş için önerdiği İpana 3D White Perfection ile güvenle, bembeyaz gülebiliyorum.
Perfection diş macunu 3 Boyutlu Beyazlık ailesinin en ileri ve etkili beyazlatıcı diş macunu teknolojisini içeriyor. Böylece diş minesine zarar vermeden sadece 3 günde diş yüzeyindeki lekeleri %100’e kadar etkin biçimde çıkarıp ve bembeyaz bir gülümsemeye sahip olmamızı sağlıyor.
Performansına gerçekten çok şaşırdım. Etkisi inanılmaz! İlk kullanımdan itibaren bile diş yüzeyindeki lekeleri çıkarma etkisini farkediyorsunuz. Keskin nane tadıyla ferahlığı sağlıyor, böylece uzun süre ferah bir nefese de sahip oluyorsunuz. Beyazlatma etkisi bu kadar iyiyken diş mineme hiç bir zarar vermediğini bilmek de çok güzel.
Procter and Gamble’ın tüm dünyada pazara sunduğu en gelişmiş beyazlatıcı diş macunu olan 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection İpana ile Türkiye’de de raflarda yerini aldı. Denediğinizde bana hak vereceksiniz:) Kullanmadan kesinlikle inanmazdım, deneyince etkisini gördüm ve mükemmel sonuç aldım.
Tam bir bakım sağlamak için aynı ailenin Oral-B 3D White Luxe ağız bakım suyunu da kullanıyorum. O da diş macunu ve fırçasının ulaşamadığı alanlardaki lekeleri bile çıkararak uzun süre, keskin bir ferahlık sağlıyor.
Unutmadan küçük bir not ekleyeyim; P&G ve İpana ürün performansına o kadar güveniyor ki, memnun kalmazsanız paranızın 2 katını iade ediyor. Bu nedenle beyazlatıcı etkisini kendiniz de görün diye bence gerçekten denemeniz gereken bir ürün.
Ürünü satın almak isterseniz tıklayınız!
P.S. Bana bu bilgiler yetmedi, ağız ve diş sağlığı üzerine daha çok şey merak ediyorum diyenleri aşağıdaki siteye alalım.
http://www.agizbakimuzmani.com/
#ipanaperfection  #gülüşünügöster
İçerik Kaynak: http://kokoshgirl.com/
Video Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=B7MDJzarokU

Bir boomads advertorial içeriğidir.

6 Nisan 2016 Çarşamba

ZEITGARD İLE ZAMANI GERİYE DÖNDÜRÜN


Sadece 3 adımda daha genç bir cilt

Alman kozmetik devi LR Health & Beauty’nin yeni Anti-Age cihazı Zeitgard 2 ile zaman geriye dönüyor. Gençlik iksiri içmeden genç kalabilmenin artık bir hayal olmadığını kanıtlayan Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi ile sadece üç adımda daha genç bir cilde sahip olmak mümkün. Mükemmel tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi ile cildiniz artık daha pürüzsüz ve ışıltılı olacak.Avrupa’nın en büyük doğrudan satış şirketi LR Health & Beauty geçtiğimiz sene piyasaya çıkardığı Zeitgard yüz cilt temizleme cihazı ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Klasik temizleme ürünlerinin yapamadığını tek başına 10 kat daha etkili yapan cilt temizleme cihazından sonra LR, yeni Zeitgard Anti–Age cihazı ile artık zamanı geriye döndürüyor.
Kablosuz oluşu ve kolay taşınabilme özelliğiyle evde, işte, tatilde istediğiniz her yerde rahatça kullanıp, taşıyabileceğiniz Zeitgard Anti-Age cihazı, ciltteki kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltarak etkisi uzun süren bir bakım sağlıyor. Anında görülen etkisi, uygulama ve kullanım kolaylığı ile Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi, sadece üç adımda zamanı durdurarak daha genç ve daha canlı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.
Yenilikçi tasarıma ve teknolojiye sahip olan Zeitgard’ın termik sıcak/soğuk metodu ile etken maddeler cildin alt katmanlarına etkili bir şekilde ulaşıyor. Böylelikle içten dışa en uygun emilim gerçekleştirilerek cildin yenilenmesi sağlanıyor. Farklı ihtiyaçlara göre özel olarak üretilen Anti-Age tamamlayıcı ürünleri ile ciltteki kırışıklıklar ve yıpranmış bölümler hedef alınarak ekstra bakım sağlanıyor.
Daha genç görünen, canlı ve etkileyici bir cildin hayal olmadığını vaat eden Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi alında, kazayağı ve kaş arasında oluşan çizgilerde, gözaltı torbalarında; perioral, nazalobial ve boyun kırışıklıklarında anında görünen ve hissedilebilen etkisiyle cildi onararak elastikiyetini artırıyor.
Zeitgard Anti-Age Sistemi Set Fiyatı: 759,90 TL