25 Şubat 2015 Çarşamba

Avon Hediyeleri

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlere Avon'dan gelen harika hediyelerden bahsetmek istedim. Özellikle nemlendirme özelliği olan şahane yeni rujlarını çok beğendim ve herkese tavsiye derim.    

Sevgiler,
Ebru                                            

23 Şubat 2015 Pazartesi

Romantik Makyaj

 Merhaba Arkadaşlar,

Makyaj videoları çekmeye devam ettiğim bugünlerde bir de romantik bir makyaj yapmak istedim. Yeni aldığım Mac ruju'da bu makyajım'da kullandım :) Ayrıca kanalımda başlattığım çekilişin içerisinde bir adet Mac rujda beni takip edenlere hediye ediyorum. Umarım romantik makyajımı beğenirsiniz. Herkese iyi seyirler dilerim :)

Sevgiler,
Ebru                      


                        

20 Şubat 2015 Cuma

Hayatı Makyajla Youtube Çekilişi

Merhaba Arkadaşlar,

Youtube kanalımda ilk çekilişimi başlanmış bulunmaktayım. Bu konuda sadece yapmanız gereken youtube kanalıma abone olmanız. Son katılım 15 Mart herkese bol şanslar diliyorum.

Sevgiler,
Ebru


                         

18 Şubat 2015 Çarşamba

14 Şubat Sevgililer Günü Blogger Eventi

Merhaba Arkadaşlar,

Dün sizlerle paylaştığım sevgili Nihal ve Pınar'ın etkinliği ile ilgili sponsorlarımızı youtube kanalımda yayınladım tek tek blogumda resimlerle birlikte yer vereceğim öncelikle videomu paylaşmak istedim. Sürmeli otelde gerçekleşen ve bol sponsorlu bol hediyeli bir etkinlik oldu. Aşağıda videomda bizlere hediye edilen harika ürünleri göreceksiniz. Hepinize iyi seyirler dilerim. Tekrar arkadaşlarıma ellerine sağlık diyorum gerçekten harikaydı.

Sevgiler,
Ebru


                      

13 Şubat 2015 Cuma

Mor Tonlarda Gece Makyajı

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlerle youtube kanalıma yüklediğim yeni videomu paylaşmak istedim. Her zaman söylediğim gibi en sevdiğim renklerden birincisi mor bayılıyorum çok seviyorum :) Özellikle makyajda kullanmayıda ayrıca çok seviyorum o yüzden hemen bununla ilgili bir video çekmek istedim. Sanırım artık yavaş yavaş alışmaya başladım çok eğlenceli ve zevkli bir iş bence :) Umarım makyajımı beğenirsiniz ve hala kanalıma abone olmadıysanız hepinizi bekliyorum :) Lütfen düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yazarsanız bende kendimi geliştirme şansı bulurum :)

Sevgiler,
Ebru

                              

9 Şubat 2015 Pazartesi

Altın Tonlarında Makyaj&Bordo Ruj

                       


Merhaba Arkadaşlar,

Kış geldiğinden hepimiz koyu renklere geçiş yaptık. Bende bundan ilham alarak bordo aşığı biri olarak bunu makyaja dökmeye karar verdim. Umarım videomu beğenirsiniz yavaş yavaş alışmaya başladım sanırım yani makyaj yaparak anlatmak büyük emek istiyor :) Gerçi son kısımda kameranın kapanması ve benim bunu fark etmemem ayrı bir durum oldu :) Neyse ki resimlerle bunu pekiştirmeye çalıştım evet ilk üç videoda hatalarım kesinlikle var ama zamanla daha iyi olacağını düşünmekteyim.

Sevgiler,
Ebru


                           

Essence'ten Sevgililer Günü'ne özel: Like an Unforgettable Kiss

7 Şubat 2015 Cumartesi

Günlük Makyaj

Merhaba Arkadaşlar,

İkinci videomla sizlerle birlikteyim sanırım hala heyecanım devam ediyor. Bu sürede desteklerini esirgemeyen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Açıkçası video konusu gerçekten çok büyük emek istiyor. Çekim yapmak çektiğiniz görüntüyü kesmek,biçmek ve şekillendirmek çok büyük bir zaman alıyor. Blog yazmak ürünleri deneyimlemek canlı olarak ürünleri tanıtmak yada makyaj hünerlerimizi sergilemekten daha kolaymış. Bu süreçte öğreneceğim çok şey olduğunu düşünmekteyim. Yolun başında olmak heyecan verici geliyor umarım her şey zamanla daha çok yerine oturacak. Kanalıma abone olan herkese çok teşekkür ediyorum.

Sevgiler,
Ebru

                       

4 Şubat 2015 Çarşamba

Sevgililer Günü Makyajı


Merhaba Arkadaşlar,

Bugün ayrı bir heyecan içerisindeyim :) İlk videom ile bende artık youtube'dayım umarım ilk canlı olarak yaptığım makyajı beğenirsiniz. Yorumlarınız benim için çok değerli bu alanda yeni olduğum için önerilere ihtiyacım olacaktır. Ne kadar yıllardır makyajla ilgili olsam bile benimde hatalarım mutlaka vardır. Bana göre makyaj yapmak bir sanat ama aynı zamanda çokta abartıldığı kadar zor değil. İlk videomda yaklaşan sevgililer günü temasını düşünerek gerçekleştirdim. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Sevgiler,
Ebru