25 Şubat 2014 Salı

SİYAH VE BEYAZIN GÜZEL UYUMU İLE GÜNÜN STİL KOMBİNİ

Haftanın ilk postundan herkese iyi güzel,sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum. Stil kombin yazıma geçmeden önce bu hafta ufak bir operasyon geçireceğim için yazılarımı sizlerle paylaşamayabilirim. Gelelim bugün ki siyah ve beyazın uyumuna :) Elbiseyi ilk gördüğümde dantel kısmı çok hoşuma gitti ayrıca diğer dantel kollardan kendisini ayıran özelliği ise bana göre dokusunun daha kaliteli olmasıydı. Hem yazım hemde kışın tercih ettiğim bir elbise oldu. Kombin konusunda kendisine uygun bir de trençkot aldım.  İkisini bir araya getirdiğimde çok güzel bir görüntüye ulaştığını düşünüyorum. İşte benim bugün ki stil kombin`im :) 23 Şubat 2014 Pazar

The Balm Aydınlatıcı (Mary - Lou Manizer) Detayları...

Eveettt :) Hafta sonunun son gününde gününüz aydınlık olsun diyerek yazıma başlamak istiyorum. :) The Balm alışverişinde bu tatlı bayan çıktı karşıma ve bu kadar fonksiyonel olduğunu bilseydim daha önceden tanışırdım kendisi ile diye düşünüyorum. Böyle duru güzel bir ışıltı veriyor yüzünüze, hatta ben far olarak bile kullandım, göz pınarlarında çok güzel bir ışık veriyor daha ne olabilir ki dimi :) Balmın bir ürününü beğenmedim onuda ilerleyen yazılarımda paylaşacağım. Diğer pahallı ürünleri bilmiyorum ama bence hiç gerek yok balm bu konuda bir numara. Aşağıdaki resimde daha önceden makyajım da uyguladığım aydınlatıcının etkilerini görebilirsiniz.

                                                   Herkese İyi Pazarlar...
20 Şubat 2014 Perşembe

GÜNÜN STİL KOMBİNİ MOR RENGİN TONLARI

Hayatımda mor rengin her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Kıyafet kombini yaparken renklere bende herkes gibi özen gösteriyorum.  Günün kombinin de mor rengi o gün ki kıyafetime uyduramadıysam da ojelerimi mor renk sürüyorum :) Mor rengin huzur verdiğine inanlardanım. Bu günün stilinde mor rengin tonlarını kombinledim. Umarım beğenirsiniz.

Bu günki kombin renklerimin anlamlarını sizlerle paylaşmak isterim ;

  Mor Bu renkler tepe chakra ile ilişkilendirilmiştir. Bu renkler ruhsal gücü ve ruhsal olarak gelişmiş bir yapının simgesidir. Evrensel sevgiye inanan ve yüksek ruhsal hedefleri olan kişilerde bu renklere rastlanır. Daha çok asalet ve ruhsallıkla ilişkilendirilen bu renkler aynı zamanda meditasyon yapan kişilerin aurasında da görülebilir. Daha çok tepe chakrası civarında bulunan bu renkler kişi ruhsal gelişiminde ilerledikçe tüm auraya doğru yayılım gösterir.

Turuncu; Canlı ve berrak bir turuncu fiziksel gücü, cinsel enerjinin sağlıklı işlediğini gösterir. Aynı zamanda parlak ve canlı turuncu renk olayların akışına iradi etkilerimizi ve sorumluluk alma kapasitemizin göstergesidir. Eğer koyu renk bir turuncu söz konusuysa bu dalak ve üreme organlarında bir sorun olabileceğinin işareti olduğu gibi bencil bir yapınında göstergesidir.

              Mont: Zara     Çanta: Nine West      Gömlek: Marks&Spencer     Ayakkabı: Zara 

Not:  İlk hediye çekilişim hala devam etmekte katılmak için burayı  Tık Tık .

17 Şubat 2014 Pazartesi

HAYATI MAKYAJLA MAKYAJ YAPARSA -1


Makyaj yapmayı seven ben evime gelen bir misafir görünce ilk aklıma gelen tabi ki makyaj yapmak oluyor :) Bu kadar severek yaptığım hobimi ileride profesyonel olarak bir kursa gidip pekiştirmeyi çok istiyorum.  En çok mutlu olduğum konuda bana konu mankeni olan kişilerin finalde görünümlerinden memnun kalmaları oluyor. İşte bu hafta sonu deneme yaptığım makyaj görüntülerini aşağıda görebilirsiniz. Umarım beğenirsiniz. 

Kullanılan ürünler ;

                                 Mutlu, huzurlu ve güzel bir hafta diliyorum herkese.

Not:  İlk hediye çekilişim hala devam etmekte katılmak için burayı  Tık Tık .

16 Şubat 2014 Pazar

HAYATI MAKYAJLADAN İLK HEDİYE ÇEKİLİŞİ


ilk hediye çekilişim bugün başlıyor. 8 mart Dünya kadınlar gününde kazananı açıklayacağım. O güne kadar katılımnızı gerçekleştirebilirsiniz. Tabii bunun için çok kısa bir işlem gerekli.


Katılım Koşulu:
 1. Blogumun sağ üst taraftan bu siteye katılın butonunu tıklayarak izleyicisi olunuz.

2. Buradan İnstagram hesabımı takibe alın.
   Buradan Twitter hesabımı takibe alın.
   Buradan facebook hesabımı takibe alın. 

3.Çekilişi varsa blogunuzda, blogunuz yoksa instagram, twitter veya facebook hesabınızda duyurun. Her bir paylaşım için +1 çekiliş hakkı kazanacaksınız!

4. Son olarak bu postun altına adınızı ve mail adresinizi yorum olarak bırakınız ve paylaşım  linklerinizi yoruma ekleyiniz.

Not: Eğer Blogunuz yok ise sosyal medya da duyuru yapmanız ve linklerini sosyal medyadan paylaşmanız yeterli olacaktır.

Hepinizin desteğini bekliyorum. Herkese bol şans dilerim.