22 Temmuz 2013 Pazartesi

2013 Gelin Göz Makyajı ve Nihak Elbiseleri

Şimdi sıra geldi nikah elbiselerine :) Gelinliği tercih etmeyen heyecanlı bayanlar için bazı önerilerim var şık,güzel,alımlı,mükemmel ve sade bunlar sizin tercihiniz ise şuanda doğru kişinin yanındasınız yani benim ;) çünkü her zaman söylediğim gibi yeni bir hayata adım atarken sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştireceğiniz en en güzel gününüzde mükemmel görünmek her genç kızı hayalidir. Bu yüzden sizlerle kendi beğenilerimi paylaşmak isterim.Ve şimdide Elbiseler!!!!

20 Temmuz 2013 Cumartesi

2013 YILININ EN BEĞENİLEN ELBİSE MODELLERİ

Bu yıl neon renkli elbiseler, ayakkabılar,çantalar en çok tercih edilen ürünlerdi. Bir kısım değişikliğe açık olmayan bayanlar ise daha çok pudra rengi,turkuaz,açık pempe tonlarını tercih ettiler. En iddalı elbiselerlede sizleri bu yazımda buluşturacağım. Benim için bu yılın enlerini sizlerle paylaşmak isterim. 
Not: Siteye ulaşmak isteyenler bana yorum yazabilirler çok ciddi indirimler var şuanda haberiniz olsunnnn ;))

16 Temmuz 2013 Salı

Makyaj Ustasını Tanıtmaktan Gurur Duyuyorum :)

Sayın Özge Hanımı Tanıyalım ;)

Kendisi makyaj konusunda bu işe ilk önce gönlünü vermiş daha sonrasında ise bu konuda eğitimler almıştır. Bende bu nimetlerden yararlanarak kendisine düğün makyajımı yaptırdım. Bu özel günde en büyük hediye bana en çok yakışan renkleri seçip saçımla uyumlu bir gelin makyajı yapması oldu. Her zaman söylediğim gibi kendinizi profosyonellere bırakın :)

Özgeciğimin Yaptığı İşleri Sizlerle Paylaşmak İstiyorum ;


Kendisine ulaşabileceğiniz direk adresi sizlerle paylaşmak isterim;

OLD NAVY,GAP,BANANA REPUBLIC (İNDİRİM SİTESİ)

Tekrar Merhaba,

Bugün biraz internet sitelerinden bahsetmeye devam ediyorum. Yurtdışında şuanda kıyafet sitelerinde inanılmaz bir indirim var. Kıyafet konusunda tutkusu olanlar için gap, banana republic gibi markaların bir arada bulunduğu bir internet sitesi. Tabi bu sitelerde alışveriş yaparken dikkat etmemiz gereken sayfanın üzerinde ki bayrağın usa olması gerekiyor. Daha önceden belirttiğim gibi yurtdışına gitmiş bir akrabanız ve arkadaşınızın kaldığı adrese siparişlerini gönderebilirseniz sizin için bu alışveriş fırsata dönecektir. İndirim kodlarını alışverişin sonunda girmeyi unutmayınız ;)

Şuanda site içerisinde ki indirim oranları;
http://www.gap.com/ , http://oldnavy.gap.com/ , http://bananarepublic.gap.com

Makeup - Overstock

Alışveriş konusunda bir sürü internet sitesi bulunmakta. Benim tercihlerimden bir kaçını sizlerle yaplaşmak isterim. Özellikle yurtdışından Türkiye"ye kargo ile gönderim sağlıyorlar. Bu da avantajlarından bir tanesi. Benim tercihim tanıdığınız yada akrabalarınızın bulunduğu yurtdışındaki adreslerinize göndermeniz. Türkiyeye döndüklerinde en azından gümrük ve kargo ücreti ödemek durumunda kalmazsınız.

 Benim kullandığım fırçaları sizlerle paylaşmak isterim;Overstock.com aynı zamanda sadece makyaj değil bir çok kaliteli ürünün satışını sunmaktadır. Ben kullandıklarımdan çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ediyorum ;) Yurtdışında ki yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim..

Gelin Makyajında Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar :)

İnsanın en güzel en heyecanlı gününde gelinlik sürecinden sonra ki en en önemlisi makyajdır. Güzel profosyönel bir gelin makyajı herşeyi değiştirebilir. Bu konuda her ne kadar kendime sonsuz güvensemde yinede bu işin eğitimini almış Özge Cerrahoğluna yaptırdım. Mac Profosyenel ekipmanları ile (fırçaları muhteşem güzel) bir anda bambaşka biri haline gelebiliyorsunuz. İspatını aşağıda görebilirsiniz ;))
 Dip not olarak kirpiklerim uzun olmasına rağmen takma kirpik kullanmak gözlerde bambaşka bir görünüş yaratıyor :) Herkese tavsiye ederimmm... Ayrıca önemli gördüğüm bir nokta var ki koyu makyajlar bu sene moda değil. Daha soft renkleri tercih ederseniz görünüşününüz o kadar duru ve güzel olur :)